Albanian Bible

Psalmet 116

Psalmet

Return to Index

Chapter 117

1

Lėvdoni Zotin, ju gjithė kombet! Kremtojini, ju gjithė popujt!

2

Sepse e madhe ėshtė dhemshuria e tij ndaj nesh, dhe besnikėria e Zotit vazhdon pėrjetė. Aleluja.

Psalmet 118

 

 

 

HTMLBible Software - Public Domain Software by johnhurt.com

 


Other Items are Available At These Sites: